GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 7027216
nr 702 7216
Ytterfoder
2 pcs, Wedgwood & Bavaria, height: 16-18, wear, damages.
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 juni 2011
kl 18:58:50
100 kr
150 kr
250 kr